İade ve Geri Ödeme Politikası


İade ve Geri Ödeme Politikası

Bu satın alma işlemini yaptığınız için teşekkür ederiz. Rox Card’ın büyülü dünyasına hoşgeldiniz. Herhangi bir nedenle alışverişinizden memnun kalmazsanız, ürün/siparişinizin iadesi için yapmanız gereken ilk şey, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 3 gün içinde iade talebinizi bize iletmektir. İade talebi oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. roxcard.com sitesinde “Hesabım” bölümünden “Siparişler” sayfasına gidin.
2. İade edilecek ürün(ler)in bulunduğu siparişin numarasını not edin.
3. Aynı ürünü birden fazla satın aldıysanız, lütfen doğru sipariş numarasını not edin.
4. Lütfen sales@epozzy.comadresine bir e-posta yazın ve iade nedenini açıklayın, varsa ürünün kusurunu göstermek için ürün fotoğraflarını ekleyin.
5. Satış sonrası ekibimiz e-postanızı yanıtlayarak sizinle iletişime geçecektir. Mesajınızı inceledikten sonra iade talebinizi reddedebilir veya kabul edebiliriz.
6. E-postanızı inceledikten sonra size göndermiş olduğumuz iade teslimat kodu ile paketi 3 iş günü içerisinde teslim ediniz.

İade ettiğiniz ürün/sipariş tarafımıza ulaştıktan sonra Rox Card iade koşullarına uygunluğunu değerlendirir.

İadeler, ürün(ler)in iadesini takip eden 25 gün içinde gerçekleştirilir ve mümkünse iadeler orijinal ödeme ile aynı ödeme yöntemiyle yapılır. Normal şartlar altında, geri ödeme 2-5 iş günü içinde hesabınıza yansır; Bankanızın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilir. Ürün(ler)in iadesinde kargo ücreti tarafınızca karşılanacaktır.

Genel İade Koşulları

1. Öğeler orijinal ambalajında ​​veya kutusunda iade edilmelidir. İade edilen tüm ürünler, tüm orijinal etiketler ve etiketler eklenmiş olarak yeni ve kullanılmamış durumda olmalıdır.

2. Orijinal ambalaj/kutu hasarlı, ürün kırık veya bitmemiş veya yeniden satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

3. İade ederken, orijinal faturanın iade formundaki gerekli alanları doldurmanız, imzalamanız ve ürüne eklemeniz gerekmektedir.

4. İade etmek istediğiniz ürünler için bir iade planlamanıza yardımcı olabiliriz. Lütfen tüm iade nakliye ücretlerinden sorumlu olduğunuzu unutmayın. İadenizi postalamak için izlenebilir bir yöntem kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

5. Kodlanmış, basılmış, yapıştırılmış, monte edilmiş veya herhangi bir şekilde kullanılmış NFC kartların iadesi kabul edilmeyecektir.

6. Lütfen dikkat – İndirimli / Tasfiye ürünleri NİHAİ SATIŞ’tır ve iade edilemez.

7. Baskı için son onay verilmiş, kişiselleştirilmiş ve kodlanmış kartlar iade edilemez.

Hasarlı veya Kusurlu Ürünlerin İadesi

Lütfen ürünleri teslim aldıktan sonra eksiksiz, iyi durumda olduklarından ve bir sevk irsaliyesinin eklendiğinden emin olmak için inceleyin. Faturanız dijital ortamda oluşturulacak ve e-arşiv fatura sisteminin bir parçası olarak e-posta adresinize iletilecektir. Makbuzun/faturanın bir kopyası olmadan geri ödeme veya değişim yapamayız.

Kurumsal müşterilere verilen faturaların iade veya değişim işlemleri sadece firma tarafından düzenlenen iade faturası ile yapılabilmektedir. Teslimat için teslimat personeli yazılı bir onay isteyecektir. Hasarlı malları kabul etmemeli ve teslimat personelinden yazılı tutanak talep etmelisiniz. Bu tür öğeler 30 iş günü içinde değiştirilecektir ve sizden ek nakliye veya başka ücretler alınabilir.

Hasarlı veya kusurlu ürünler aldıysanız ve bunları teslimat ekibine bildirmediyseniz, Rox Card Müşteri Hizmetleri Departmanı, hasar veya kusurun fotoğrafını göndermenizi isteyecektir. Arızanın tüketiciden kaynaklanmadığının tespiti halinde ürün değiştirilecektir. Değiştirilmesi gereken bir ürünü iade ederken faturadaki iade formunu doldurmalı, imzalamalı ve ürüne iliştirmelisiniz.

Hatalı veya Eksik Ürünler İade Edilir

Teslimatın bir kısmı eksikse, mevcut ürünleri kabul etmeniz ve konuyla ilgili yazılı bir tutanak tutmanız istenecektir. Yanlış ürünler içeren bir teslimat alırsanız, bunları reddetmeli ve olayın yazılı kaydını tutmalısınız.

Siparişinizle ilgili iade ve değişim talepleriniz için lütfen ‘Bize Ulaşın’ formunu kullanın veya +90-0850-885 0950 numaralı telefonu arayın.