Sıkça Sorulan Sorular

Rox Card Dijital Kartvizit Hakkında Merak Edilenler
 • Rox’a kayıt olurken mailinize gelen şifreniz ile kullanıcı girişi yapıp bilgilerinizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 • Kartın üzerine basılmasını istediğiniz isim ve logo tasarımınızı sipariş vermeden önce özelleştirebilirsiniz. Logonuzu yüksek çözünürlükte .png , .pdf , .svg , .eps formatlarında ekleyebilirsiniz.

 • Kartınız size kurulumu tamamlanmış olarak ulaşacaktır. Dijital kartvizitinizi telefonunuza ilk kez okuttuğunuzda aktif hale getirmiş olacaksınız.

 • Rox Card akıllı kartvizitiniz NFC özelliğine sahip olan tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Ayrıca hem Apple hem de Android tüm akıllı telefonlarda yerleşik bir QR kod tarayıcı bulunur. NFC özelliği bulunmayan telefonlarda QR kod baskılı Rox Card’ınızı kamerayı açarak güvenle paylaşabilirsiniz.

 • Rox Card siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

  Ancak siparişinizin aynı gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilmesi de sürpriz olmayacaktır.

  * Çoklu siparişlerinizde hazırlık süresi 5 iş gününü bulabilir.

 • Rox Card kullanıcılarından herhangi bir kişisel bilgi ya da sosyal medya şifresi istemez. Paylaşmak istediğiniz kadar bilgiyi profilinize kendiniz ekleyebilirsiniz.

 • Hayır. Rox’ta bir abonelik sistemi yoktur. Kart satın almanız haricinde herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

 • Hayır, hiçbir uygulamaya gerek duymadan Rox Card’ınızı kullanabilirsiniz.

 • Dijital kartvizitinizin kaybolması veya çalınması durumunda >bizimle iletişime geçerek kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz.

 • Rox Card’lar standart bir banka kartı boyutundadır. Dayanıklı ve su geçirmez birinci sınıf geri dönüştürülebilir bir plastikten yapılmıştır.

Bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

ROX’a kayıt olurken mailinize gelen şifreniz ile kullanıcı girişi yapıp bilgilerinizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Logomu / Tasarımımı nereye ve nasıl eklerim?

Kartın üzerine basılmasını istediğiniz isim ve logo tasarımınızı sipariş vermeden önce özelleştirebilirsiniz. Logonuzu yüksek çözünürlükte .png , .pdf , .swg , .eps formatlarında ekleyebilirsiniz.

Kartımı nasıl aktif hale getirebilirim?

Kartınız size kurulumu tamamlanmış olarak ulaşacaktır. Dijital kartvizitinizi telefonunuza ilk kez okuttuğunuzda aktif hale getirmiş olacaksınız.

Dijital Kartvizitim hangi telefonlarla uyumlu?

RoxCard akıllı kartvizitiniz NFC özelliğine sahip olan tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Ayrıca hem Apple hem de Android tüm akıllı telefonlarda yerleşik bir QR kod tarayıcı bulunur. NFC özelliği bulunmayan telefonlarda QR kod baskılı ROXCard’ınızı kamerayı açarak güvenle paylaşabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

ROXCard siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
Ancak siparişinizin aynı gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilmesi de sürpriz olmayacaktır.

Çoklu siparişlerinizde hazırlık süresi 5 iş gününü bulabilir.

ROX’la bilgilerim güvende mi?

ROXCard kullanıcılarından herhangi bir kişisel bilgi ya da sosyal medya şifresi istemez. Paylaşmak istediğiniz kadar bilgiyi profilinize kendiniz ekleyebilirsiniz.

ROX’ta abonelik ya da abonelik ücreti var mı ?

Hayır. Rox’ta bir abonelik sistemi yoktur. Kart satın almanız haricinde herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kartımı kullanmak için bir uygulamaya ihtiyacım var mı?

Hayır, hiçbir uygulamaya gerek duymadan ROXCard’ınızı kullanabilirsiniz.

Kartım kaybolduğunda veya çalındığında ne yapmalıyım?

Dijital kartvizitinizin kaybolması veya çalınması durumunda bizimle iletişime geçerek kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz.

ROXCard boyutu nedir?

ROXCard’lar standart bir banka kartı boyutundadır. Dayanıklı ve su geçirmez birinci sınıf geri dönüştürülebilir bir plastikten yapılmıştır.